real madryt
Piłka nożna

Real 3 – 1 PSG

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt wygrał 3:1 z Paris Saint Germain.

Początkowa przewaga PSG

Sporo straconych, bramkowych szans, było we wczorajszym meczu paryżan z królewskimi. W pierwszej połowie PSG wysunęło się na prowadzenie po tym, jak Adrien Rabiot trafił do bramki z 12 metrów. Kolejna szansa, tym razem na 2-0 nie została wykorzystana.

Królewscy zaczęli się odgrywać już w końcu pierwszej połowy

Królewscy nie potrzebowali wiele czasu na otrząśnięcie się w tej sytuacji. Chociaż pudło Ronaldo 10 minut później mogło wskazywać na coś innego. Jednak pod koniec pierwszej połowy, kiedy sędzia podyktował rzut karny, okazję do rehabilitacji wykorzystał Christiano.

Co prawda bramkarz PSG doskonale widział, co się święci, to nie mógł zatrzymać tak silnego strzału. Kolejne bramki dla Realu zaliczyli Ronaldo i Marcelo dzięki asystom Marco Asensio.

Rozgoryczenie po meczu

Trudno nie rozumieć rozczarowania zarówno właściciela PSG, który zarzucał arbitrowi sprzyjanie Realowi, jak i piłkarzy i kibiców. Po meczach w sezonie można było spodziewać się, że paryżanie dadzą radę królewskim.